Náš príbeh | Apropo You
Kto sme?

Sme ženy, ktoré sa rozhodli, že niečo s „tým“ musia urobiť… S čím? No predsa  s faktom, že síce na trhu je obrovské množstvo módneho tovaru, ale keď sme sa vybrali kúpiť si niečo ozaj originálne, netuctové, tak sme boli veľmi skoro na konci s dychom…

Naše megastory, mally a nákupné strediská sú preplnené tovarmi všakovakých módnych značiek, ale keď si chcete kúpiť unikátny kúsok s originálnou „pečaťou“ určenou len pre vás, tak  skonštatujete, že väčšina módnych firiem vyrába taký tovar, ktorý zapadne do všeobecného vkusu väčšiny, aby sa dobre a hlavne rýchlo predal. Prevažne čierne, šedé, hnedé a zelené farby predsa neublížia nikomu a s čiernou nič nepokazíte, že?

Obliekajte sa tak, akoby to malo byť naposledy.

Obidve sa pohybujeme celý život vo svete filmu, televízie, showbusinessu, kostýmového výtvarníctva. Cestujeme po svete počínajúc od Japonska, cez Francúzsko, Taliansko, Fínsko, Nemecko, Škandináviu, Luxembursko, Španielsko až po Kanadu a USA. Poznáme  módu horných desaťtisíc aj módu študentskú.

Boli sme na mnohých špičkových francúzskych  prehliadkach, nakrúcali sme show-programy pre Ford Model New York, točili reklamy pre módne značky. A vždy nás zaujala práve tá, ktorá bola vyjadrením osobitosti svojho nositeľa. Nie každý má však dar kreativity a má čas kombinovať a vymýšľať si rôzne kreácie. Od toho sme tu my. Nabité nápadmi, ako nosiť originálne, nami špeciálne, pre vás vybrané šatky, šály, bandany a šperky.

Bielo-čierny šál strom, žltá šatka s kaktusmi, šatka tigrovaná Šelma | Apropoyou.sk
inspiracie

Móda má byť o tom, kto ju nosí a nie o módnom tvorcovi, ktorý z vás robí vešiak pre svoje logo.

specificky_dizajn

Móda by mala byť vyjadrením konkrétnej nálady, v tej ktorej životnej etape sa nachádzate.

darcekove_balenie

Móda je o tom, čo chcete tlmočiť svetu dnes, v túto hodinu a bez toho, aby ste otvorili ústa.

darcekove_balenie

Jednoducho APROPO YOU, to ste vy a to sme my, čo vám takéto tipy chceme ponúknuť.

Móda diktuje „me too“ – ja tiež. Štýl hovorí „only me“ – iba ja!
Vytvárame malé série dizajnových šatiek určené pre špeciálne záujmové skupiny  ako sú napríklad motorkári, lyžiari, vodáci alebo filmoví fanúšikovia. Vytvárame malé série originálnych šatiek a šperkov pre mužov, ženy aj deti, ktoré nájdete na stránke v oddelení KREATÍVNY KOTOL.
Hnedý náramok s kovovými prkvami | Apropoyou.sk
Červeno-hnedý náramok s kovovými prkvami | Apropoyou.sk
Móda diktuje „me too“ – ja tiež. Štýl hovorí „only me“ – iba ja!
Tento citát veľmi trefne korešponduje s filozofiou našich aktivít na e-shope. Apropo you – to be or not to be…you. Čiže inými slovami  – byť alebo nebyť… sám sebou. Každý z nás je svojím spôsobom originál a mal by preto kultivovať svoj osobný štýl. 
Šatka žltá s kaktusmi | Apropoyou.sk
Buďte IN nielen navonok, ale aj IN vo vlastnej koži či duši a osobnosti.

Našou prioritou je kvalita, originálne a smelé produkty, ktoré sa za seba nemusia hanbiť, produkty, ktoré ponúkajú pestrosť, nevšednosť, odvahu, plné a rozhodne nie „všeobecné“ farby, ktoré uberajú človeku žiaru z tváre. 

Zakladáme si hlavne na tom, aby sme ponúkali kvalitné produkty, dizajnovo zaujímavé a originálne. Malé série zasa zaručujú, že nestretnete na každom rohu ďalšieho človeka s rovnakou šatkou, či šperkom. V rámci art shopu ponúkame originály šatiek, ktoré boli navrhnuté a vytvorené  výhradne pre klientov stránky Apropo you a tak ako aj niektoré kusy bižutérie. 

kvalitne_originalne_produkty

Kvalitné a originálne produkty

Naše produkty sú vyjadrením radosti, hravosti a originality.

inspiracie

Inšpirácie

Ponúkame vám aj návody ako naše šatky a šperky nosiť.

specifickost

Špecifickosť

Produkty pre špecifické záujmové skupiny ľudí, napríklad motorkárov. 

Yvonne Vavrová
Yvonne Design
Návrhárka Apropo You
Šatky, šály, rúška, dekoračné látky

Lenka Strelecká
Lennie Maxx Jewelry
Návrhárka Apropo You
Bijoux